۱۶ اردیبهشت , ۱۳۹۶

دانشگاه نیو انگلند

تاریخچه

دانشگاه نیو انگلند در سال ۱۹۳۸ در منطقه ی زیبا نیو انگلند، منطقه ای در شمال ایالت نیو ساوت ولز ،تحت عنوان کالج نیو انگلند شروع به کار کرد.این کالج یکی از کالج های دانشگاه سیدنی بود.ابن دانشگاه در سال ۱۹۵۴ به صورت مستقل به فعالیت خود ادامه داد.این دانشگاه امکان تحصیل از راه دور را برای دانشجویان فراهم  کرد و با سابقه ترین دانشگاه استرالیا در زمینه تحصیل از راه دور و دوره های انلاین می باشد.

هدف از تاسیس دانشگاه نیو انگلند فراهم کردن امکانات تحصیلی برای افراد محلی بود.این دانشگاه در توسعه و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی و فرهتگی منطقه بسیار تاثیر گذار بوده است.

دانشگاه نیو انگلند قدیمی ترین دانشگاه  منطقه ای محسوب می شود. این دانشگاه بیش از ۲۰۰ رشته در دوره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می کند.در  حال حاضر این دانشگاه بیش از ۲۰۰۰۰ دانشجو و ۱۲۰۰کارمند و استاد دارد.

 

گروهای آموزشی  در این دانشگاه :

 

گروه آموزشی هنر

گروه آموزشی علوم اجتماعی، رفتاری و شناختی

گروه آموزشی آموزش

گروه آموزشی محیط زیست و علوم مناطق برون شهری

گروه آموزشی سلامت و بهداشت

گروه آموزشی علوم انسانی

گروه آموزشی حقوق

گروه آموزشی علوم و فناوری

گروه آموزشی تجارت

گروه آموزشی طب روستایی

 

دانشگاه نیو انگلند سالانه ۱.۲۵ میلیون دلار برای انواع بورسیه های تحصیلی  هزینه می کند. در پردیس این دانشگاه تمامی نیاز های دانشجویان از قبیل محل نگهداری از کودکان،خدمات پزشکی و دندان پزشکی،دفتر پست،بانک،مراکز خرید و رستوران، و همچنین باشگاه های ورزشی و استخر فراهم آمده است.

همان طور که در قسمت قبل نیز ذکر شد در این دانشگاه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار میشود. از جمله رشته هایی که در دوره های کارشناسی ارشد ارائه می شود  میتوان رشته ی حسابداری و اور مالی،کشاورزی، زیست شناسی و پزشکی، سلامت روحی، فیزیک، هنر و … را نام برد.

 

رتبه دانشگاه

طبق فهرست رتبه بندی QS این دانشگاه در جایگاه ۶۵۰-۷۰۰ دانشگاه برتر در جهان قرار گرفته است. طبق همین فهرست ،رشته کشاورزی و جنگلداری این دانشگاه در رتبه ۱۰۱-۱۵۰ و دانشکده ی هنر و علوم انسانی نیز در رتبه ۳۸۵ قرار گرفته است.

 

اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.