۲۰ خرداد , ۱۳۹۳
پرت-وسترن-استرالیا

پرت-وسترن-استرالیا

پرت، مرکز ایالت وسترن استرالیا، مقصد تحصیلی بسیاری از دانشجویان از سراسر جهان است. دانشگاه وسترن استرالیا در شهر پرت، بر ساحل غربی استرالیا واقع شده است. فرودگاه بین المللی جدید شهر پرت، در کنار استادیوم ورزشی بزرگ این شهر، شبکه حمل و نقل ریلی در حال گسترش، رودخانه ها و سواحل زیبا، پرت را به دروازه ورودی غربی استرالیا تبدیل نموده است.

اخیراً دولت ایالت وسترن استرالیا، به عنوان بخشی از بودجه ایالتی جهت بهبود روحیه رقابت ملی در میان محققین ایالت وسترن استرالیا در جذب بیشتر سرمایه های ملی تحقیقاتی در بخش پزشکی و سلامت، بیش از ۱.۸۵ میلیون دلار به ۲۲ محقق در دانشگاه وسترن استرالیا که در زمینۀ علوم پزشکی فعالیت می کنند پرداخت کرده است.

وزیر بهداشت و سلامت، کیم هِیمز Kim Hames، اعلام کرد حدود ۳ میلیون دلار بودجه برای شروع پروژۀ «آینده بهداشت و پزشکی وسترن استرالیا» Future Health WA ، برای کمک به محقیقن این ایالت تخصیص یافته است. این بودجه بخشی از منابع اختصاص یافته ملی درمورد پژوهش است تا بتواند ظرفیت های تحقیقاتی این ایالت در زمینه های بهداشت و سلامت را افزایش دهد.

پژوهش-پزشکی-پرت

پژوهش-پزشکی-پرت

دانشگاه وسترن استرالیا UWA، توانست ۸۸۵۰۰۰ دلار در پروژه سال ۲۰۱۳ انجمن ملی پژوهش های پزشکی و سلامت استرالیا National Health and Medical Research Council-NHMRC را از آن خود کند.

تحقیقاتی که در شهر پرت انجام می شود اعتبار جهانی دارد، و در پزشکی و علوم بهداشت و سلامت، کشاورزی، شیمی، زمین شناسی، متالوژی، مهندسی، فیزیک نجومی، انرژی های تجدید پذیر و مدیریت زیست محیطی به افق های تازه دست یافته است.

هنرمندان، موزیسین ها و هنرپیشه های این شهر را در سراسر دنیا می شناسند. تجربه تحصیل شما در این شهر تنها آموزش دیدن و مطالعه نخواهد بود، بلکه فرصتی خواهید یافت تا بخشی از شبکه آکادمیک و حرفه ای در حال رشد این شهر باشید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا فرم تماس با ما یا فرم مشاوره آنلاین را تکمیل و ارسال نمایید.

منابع: news.uwa.edu.au ، studyinaustralia.gov.au

اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.