20 آوریل , 2014
دانشگاه-وولنگونگ-كمپ-اينوويشن

دانشگاه-وولنگونگ-كمپ-اينوويشن

دانشگاه وولنگونگ استرالیا تلاش می کند که ذهن های روشن و باهوش را به بهترین شکل ممکن با دیدگاه ها و تحقیقات آشنا کند تا نسلی متفکر ایجاد کند. دانشگاه وولنگونگ یکی از پویاترین دانشگاه های استرالیا در زمینه آموزش و تحقیقات است. این دانشگاه نه تنها در میان دانشگاه های استرالیا، در میان بهترین رتبه ها قرار دارد، بلکه به دلیل کیفیت، تحقیقات آموزشی ، نوآوری، و مشارکت صنعتی قوی شهرت جهانی دارد.

در وولنگونگ دوره های آموزشی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های بازرگانی؛ مهندسی و علوم اطلاعات؛ حقوق؛ علوم انسانی و هنر؛ علوم  پزشکی و بهداشت؛ و علوم اجتماعی ارائه می شود. مجموعه ای از دوره های بازرگانی در مرکز شهر سیدنی، و نیز در پردیس اصلی وولنگونگ ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر درباره ي دوره های تحصیلی،  بورسیه های تحصیلی، شهریه و فرایند درخواست  تحصیل در دانشگاه وولنگونگ برای دانشجویان بین المللی به لینک ها مراجعه کنید.

دانشگاه وولنگونگ پذیرای دانشجویانی از بیش از 140 کشور مختلف می باشد. پردیس های چند فرهنگی اين دانشگاه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی برای کمک به جامعه فعال دانشجویانی که برای زندگی و تحصیل در استرالیا ساکن شده اند، ارائه می دهد.انجمن فارسی دانشگاه وولنگونگ  (WUPS) به دانشجویان تازه وارد کمک هایی را در رابطه با زندگی و تحصیل در دانشگاه وولنگونگ ارائه می دهد.

دانشگاه-وولنگونگ-ساختمان-علوم

دانشگاه-وولنگونگ-ساختمان-علوم

این انجمن، در جهت ترویج فعالیتهای فرهنگی و هنری مانند شاعران و نویسندگان فارسی، سازماندهی مراسم فرهنگی و جشن ها، موسیقی زنده، پخش فیلم به زبان فارسی و برنامه های ورزشی و تفریحی در فضای باز که شامل فوتبال، والیبال، پیاده روی و پیک نیک در فضای سبز می شود، فعالیت می کند. این انجمن همچنین تورهایی را براي بازديد از جاذبه های گردشگری متنوع استرالیا سازماندهی می کند و برای به اشتراک گذاشتن آداب و رسوم و سنت های قومی برنامه های مشترکی را با انجمن ها و باشگاه های دیگر ترتیب می دهد. این انجمن یک صفحه فیس بوک فعالFacebook  دارد، جایی که دانشجویان می توانند تجربیات فوق العاده زندگی در استرالیا و تحصیل در دانشگاه وولنگونگ را به اشتراک بگذارند.

دانشگاه وولنگونگ همچنین یک بروشور فارسیFarsi brochure  تهیه کرده است که اطلاعاتی را در مورد دوره های زبان انگلیسی، مسکن، حمل و نقل و نیز اطلاعات عمومی در مورد مقاطع تحصیلی و خدمات پشتیبانی دانشگاه وولنگونگ ارائه می دهد.

دانشگاه وولنگونگ دفترچه راهنمای اسلامی نيز آماده کرده است که منبعی مفید برای تمام دانشجویان مسلمانی است که در دانشگاه تحصیل می کنند.

منبع: http://www.uow.edu.au/future/international/iran/index.html

اين مطلب را به اشتراك بگذاريد
 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin

نظرات كاربران

 1. با سلام و ادب
  اینجانب 26 ساله هستم.دانشجو کارشناسی ارشد، در رشته مدیریت و تولید طیور. در رشته تحصیلی دارای رتبه های کشوری دارم. دارای 9 تا مقاله داخلی دارم.ورزشکار حرفه ای هستم.در سال 85 تیم ملی نوجوانان والیبال بودم. در ایران در تیم های مختلف بازی کردم و دارای عناوین قهرمانی زیادی کسب کردم. در چهار ماه نخست دو تا رکود جهانی در زمینه ورزشی ثبت کردم. و برای آینده قصد دارم چندین رکود گینس دیگه بزنم.با این رزومه ای که دارم میتونم برای دانشگاهای استرالیا اقدام کنم؟ بورس ورزشی یا تحصیلی برام فرقی نمیکنه.ممنون میشم
  09355307116

  • نويسنده گفت:

   سلام
   لطفا فرم مشاوره آنلاين در همين وبسايت را تكميل و ارسال نماييد
   با احترام
   «مدت»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *